Uitzendschema SpinAwards Inspiration Days 2013

Gepubliceerd op woensdag 20 maart 2013, 16:00

Bekijk op dinsdag 26 en woensdag 27 maart live de presentaties van de genomineerden via spinawards.nl. Het uitzendschema zal gedurende deze dagen up-to-date informatie geven over de live uitzendingen. Het programma zoals hieronder geschetst is dan ook aan veranderingen onderhevig. De Inspiration Days vinden dit jaar plaats bij muzyQ te Amsterdam.

DAG 1: dinsdag 26 maart
09.00 uur: Opening SpinAwards Inspiration Days door Hennie van Velzen.

CATEGORIE WEBSITE
09.12 uur: Rijksmuseum en Rijksstudio - Fabrique
09.24 uur: KLM Must See Map - Code d'Azur
09.36 uur: Speel je toekomst - THEY
09.48 uur: Vodafone Lost Phone - ACHTUNG!

CATEGORIE DESIGN
10.07 uur: Unox SchaatsApp - TBWA\NEBOKO
10.19 uur: The Sound Of Creation - DDB & Tribal Amsterdam
10.31 uur: Hitchhike with a Like - DDB & Tribal Amsterdam
10.43 uur: Speel je toekomst - THEY

10.55 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE SOCIAL MEDIA
11.17 uur: Sparta, de Grote Fietsenroof - CCCP Reclame
11.29 uur: KLM Meet & Seat - KLM Royal Dutch Airlines
11.41 uur: KLM Must See Map - Code d'Azur
11.53 uur: Metropole Tweetphony - Havas Worldwide Amsterdam

12.05 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE ONLINE CAMPAGNE
12.32 uur: De Maffe Marathon Man - Selmore
12.44 uur: Maak de Smaak - The Battle - Red Urban
12.56 uur: Rugnummers - TBWA\NEBOKO
13.08 uur: Hitchhike with a Like - DDB & Tribal Amsterdam
13.20 uur: KLM Presents: Around the world with miffy - Energize
13.32 uur: Be My Guest - DDB & Tribal Amsterdam
13.44 uur: Holland's Next Octopus Paul - FHV BBDO / Caviar Contentn

13.56 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE GAME
14.17 uur: Das Interland - ACHTUNG!
14.29 uur: Tour du Sofa - ACHTUNG!
14.41 uur: Sparta, de Grote Fietsenroof - CCCP Reclame
14.53 uur: GTST: Wie is Tim? - RTL Nederland, Endemol Nederland BV, Project Factory
15.05 uur: Melkunie Koeienbingo - Isobar

15.17 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE CROSSMEDIA
15.32 uur: GTST: Wie is Tim? - RTL Nederland, Endemol Nederland BV, Project Factory
15.44 uur: Tour du Sofa - ACHTUNG!
15.56 uur: Dress Red Day - Publicis
16.08 uur: Holland's Next Octopus Paul - FHV BBDO / Caviar Content
16.20 uur: Boer zoekt Vrouw crossmediaal - KRO Digitaal & Innovatie
16.32 uur: up! Holland up! - ACHTUNG!
16.44 uur: T-Mobile & Deezer Music - Etcetera

16.56 uur: Terugblik op de dag

DAG 2: woensdag 27 maart
09.00 uur: Opening tweede dag Inspiration Days door Hennie van Velzen.

CATEGORIE CONTENT
09.12 uur: KLM Must See Map - Code d'Azur
09.24 uur: Metropole Tweetphony - Havas WorldWide Amsterdam
09.36 uur: Holland's Next Octopus Paul - FHV BBDO / Caviar Content
09:48 uur: Challenge the Obvious - Virtue World Wide
10:00 uur: Unseen Photo Fair 2012 - Vandejong
10:12 uur: Verdiende Aandacht - Energize i.s.m. Code d'Azur

CATEGORIE MEDIA-INZET
10.28 uur: Drawsome Intern - Jeena en John
10.40 uur: Holland's Next Octopus Paul - FHV BBDO / Caviar Content
10.52 uur: Is This Spam? - Publicis
11.04 uur: Looking For New Colleagues - Stamenkovits Stibbe Stalenhoef Schreuder & Orchestra
11.16 uur: Blackberry Silent Disco - Starcom

11.28 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE INNOVATIE
11.47 uur: KLM Meet & Seat - KLM Royal Dutch Airlines
11.59 uur: Decolabs - twnkls
12.11 uur: Live Twitter film 'Onder Controle' - Woedend! en Wefilm
12.23 uur: Samsung Shoot WOW, Share NOW LIVE foto-expositie - Saatchi & Saatchi | Leo Burnett Amsterdam

12.35 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

KENNISSESSIE
12.45 uur: Achter de schermen van de internetredactie aangeboden door De Persgroep.

CATEGORIE JONG TALENT
13.17 uur: SafeZone – BURO302
13.29 uur: Jetty – Willem de Kooning Academie
13.41 uur: Moet ik rennen? - Marielle Rijkenberg, Hogeschool van Amsterdam
13.53 uur: Familiefoto - Deborah Schrijver, Hogeschool van Amsterdam
14.05 uur: Achilles Initiative: The Battle for Sector 1 - Justin van Luijk, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
14.17 uur: Bevrijdingsfestival Overijssel App - Bart Veneman, Christelijke Hogeschool Windesheim
14.29 uur: Potential Poetry - Mats Wilke, Willem de Kooning Academie
14.41 uur: Museumkaart - Vincent ten Have, Willem de Kooning Academie
14.53 uur: Social Charging - Jille Treffers, Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
15.05 uur: Bibliotheek klinkt als - Gebroeders Janssen, Willem de Kooning Academie
15.17 uur: Data Visualisatie: Top 2000 - Dani Steevensz, Avans Hogeschool
15.29 uur: Follio - Tim Hendriks, Avans Hogeschool

15.41 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

16.00 uur: Borrel Jong Talent aangeboden door MediaMonks.

CATEGORIE MOBIEL
16.02 uur: Unox SchaatsApp - TBWA\NEBOKO
16.14 uur: Maily - Maily/FONK
16.26 uur: Vodafone Partystarter - ACHTUNG!
16.38 uur: Das Interland - ACHTUNG!

CATEGORIE INTERACTIEVE TV & ONLINE VIDEO
16.54 uur: Live Twitter film 'Onder Controle' - Woedend! en Wefilm
17.06 uur: Tour du Sofa - ACHTUNG!

17.18 uur: Terugblik op de dag

Andere persberichten

Terug naar pers overzicht