De jury


Image

De jury van de SpinAwards bestaat uit mensen die allemaal hun sporen in de business hebben verdiend. Sommige werken bij bureaus, andere bij opdrachtgevers of zijn freelancer. De optelsom van hun meningen bepaalt wie er dit jaar naar huis gaat met een SpinAward.

De jury van 2016 bestaat uit.

Website
Machteld Rijnten - Macaw Juryvoorzitter
Wilko van Iperen - BNN / VARA
Alain Dujardin - Greenberry
Rob van Griensven - HEINEKEN Nederland
Henk Haaima - Mirabeau
Michael Kouwenhoven - Pop the Campaign

Digital Campaign
Sandra Soskic - DDB & Tribal Amsterdam Juryvoorzitter
Jordi Romkema - Superhero Cheesecake
Taco Zuidema- The Freeforce
Robin Meekel - Red Urban & Etcetera
Tom de Bruyne - Sue Amsterdam

Social Media
Eva Nooitgedagt - Coolblue Juryvoorzitter
Bram Koster - Marketingfacts
Diederik Broekhuizen - De Beste Social Media, Awards & Jobs
Japie Stoppelenburg - a friend of mine
Guido Smit - ABN AMRO
Sanneke Boesveldt - Twitter

Mobile
Johan Voets - OKGO Juryvoorzitter
Gonny van der Zwaag -iCulture.nl
Dimitry Vleugel - Honor Nederland
Rose Zandvliet - 538Groep
Iskander Smit - info.nl
Danijel Bonacic- TamTam

Next TV & Film
Patrick Klink - RTL Nederland Juryvoorzitter
Slaven Mandic - Wayne Parker Kent
Rutger Pinas- TWC
Barry Schwarz - Addikt
Benjamin de Wit - WeMakeVR
Marnick VandeBroek - Pepsico

Digital Service Idea
Jeroen van Erp - FabriqueJuryvoorzitter
Patrick van Vliet - Emakina
Hannes van Raaij - Clockwork
Edward van Wingerden - coöperatie DELA
Janneke Niessen - Improve Digital
Ruben Cusell - Het PR Bureau

Design
Daniel Sytsma - ACHTUNG! Juryvoorzitter
Thomas Marzano - Philips
Bart Heideman - Dog & Pony
Jelle Prins - Uber
Harm Wimmenhove - MediaMonks
Thijs Biersteker - Better Future Factory and Moore Amsterdam

Content
Cor Hospes - Merkjournalisten & Content Club Nederland Juryvoorzitter
Anton-Jan Thijssen - Partij van de Sport
Astrid Prummel - FHV BBDO
Pijke Oostra - VOLT
Paul Schuijt - Red Bull Nederland
Soo Choi-Bosman - T-Mobile Netherlands B.V.

Media
Michael Willems - Mindshare Nederland Juryvoorzitter
Bas Vroonland - Etcetera/RedUrban
Dick Heerkens - Initiative
Margot Fuykschot - Beiersdorf NL
Marcel Blijlevens - Havas Media Netherlands
Elja Polak - Facebook

Innovation
Frank Houben - KLM Juryvoorzitter
Jesse van Doren - MadeForm
Joris Merks-Benjaminsen - Google
Yacco Vijn - TBWA/Neboko
Bas Welling - WeFilm
Ronald van Schaik - Kaliber

Game
Gerard Prins - Holland Casino Juryvoorzitter
Gert-Jan Brok - Fantazm
Roger ter Heide - ImproVive
Matthijs Dierckx - Control500
Astrid Huntjens - Spil Games
Maarten Boon - Minivegas

Young Talent
Brian Hirman - GOUD|Uberconnected Juryvoorzitter
Viktor Bos - Amsterdam Economic Board
Leslie Hogeveen - Knab
Ebel Slijp - Hyperloop